| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jestli jsi s tou výpovědí v pohodě, tak dobrý. Já mám kamarádku, která dala výpověď na konci února, protože ji to v práci po určitých změnách ve vedení děsně štvalo a nová práce se těžko hledala, když řekla, že může nastoupit až poté, co dá výpověď a uplyne výpovědní doba. Upřímně řečeno se jí celý tento týden bojím zavolat, jak to zvládá, protože mám obavu, že teď pohovory asi moc neprobíhají a v té současné práci jí možná dýl nenechají (přestože když dávala výpověď, tak jí říkala, že budou moc rádi, když si to ještě rozmyslí), ona pracovala výhradně se zahraničními klienty, kteří sem museli v určité fázi přijet osobně, a to teď odpadlo ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.