| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Májo,

vidíš, a já svým žákům zrovna napsala, ať využijí toho, že nemusí všechno natlačit do dopoledne, ale ať dělají pauzy a střídají učení se zábavou. On je to fakt velký rozdíl sedět sám doma nad učením, nebo nechat se tím učením protáhnout společně s dalšími při různých činnostech ve škole. Napsala jsem jim, ať činnosti často střídají, když jim něco nejde, ať to nechají chvilku být a jdou dělat něco jiného, ať si vypracují vlastní plán dne a týdne v souladu s dalšími rodinnými aktivitami, tam si rozvrhnou jednotlivé činnosti...a ať si stanoví časové maximum, které tomu kterému předmětu věnují, i když nebudou mít hotovo a nebudou stíhat vše. Ona totiž i ta vidina toho konce hodně ovlivňuje schopnost se na tu činnost soustředit.
A samozřejmě jsem zdůraznila, že nemusí vyplnit všechna cvičení, co jim píšu. Že když zvládnou učivo po jednom, ať si ta další klidně schovají na pozdější opakování. Nic nemají povinně, deadlines mají jen na testy (ne na známky), protože u nich musím nějaký konec nastavit a nechci jich mít najednou spuštěných moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.