| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, podle toho, co popisuješ, je škola tvé dcery velmi výjimečná v tom, jak výuku on line pojala. U nás třeba vyučování zatím probíhá tak, že paní učitelka na svoje e stránky každý večer napíše na druhý den výklad, odkazy, zadání, úkoly a úkoly za takové virtuální kartičky, za které se při určitém počtu dostávají jedničky. Dělá to velmi rozumně, večer po osmé tam dodává řešení zadaných úkolů atd. Synovi (je to taky pátá třída) chvilku trvalo, než se s tím naučil zacházet, ale nyní OK. Řekla bych, že mu to v průměru zabere tak dvě tři hodiny denně, plus dostávají separátní úkoly z AJ a nějaké průběžné úkoly - přírodovědný deník a tak. Nicméně si myslím, že přes veškeré vypětí paní učitelky se učivo neprobere tak jak má a bude holt náročnější podzim (pokud se školy do prázdnin neotevřou). Syn se teda kromě toho taky připravuje na přijímačky na 8l gympl, to vidím taky reálně na podzimní termín. Ono se ale vůbec nic nestane, děti se to doučí (některé teda ne, ale ty by se to nedoučily ani ve škole). Koho fakt lituju, jsou letošní maturanti, a pak maturanti příští rok (to se týká staršího syna). Tam je ta nejistota velká, najmě když se neví, jak bude ta matura příští rok vypadat.

Já jsem doma na home office, ráno vždycky jen mrknu na zadání od paní učitelky a syn se tím dopoledne zabývá, já to odpoledne skouknu a projedeme angličtinu. Jinak mě home office pěkně s..e, s odskakováním k plotně a tak finálně u compu sedím každý den do noci. Termíny nám zatím nikdo nezkrátil a musím přiznat, že tvorba budgetu na příštích osm let u developerské firmy mi teď přijde jako totální věštění z křišťálové koule a ztráta času.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.