| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Na prohlídce u nového lékaře

Zdravím Káču i její e-miminko!
Sama čekám své 1. miminko, jsem ve 22. týdnu, tedy skoro jako Káča, a tak nedočkavě čekám na každou novou zprávu, abych mohla srovnávat její pocity a zprávy se svými.Sama jsem bez potíží, jak říká pan doktor, vyjímečně zdravá maminka.
Udivil mě článek o jejím bývalém i současném lékaři. Sama chodím ve Zlíně na pravidelné prohlídky k soukromému lékaři a nemůžu si jeji vynachválit. Sestra mě pokaždé zváží, změří TK a zkontroluje moč. Pan doktor je milý, vstřícný, plný zájmu mi vysvětlí, vše co chci vědět a co právě probíhá v mém těle, vše ohledně různých vyšetření. Vždy jdu k lékaři ráda a odcházím s pochvalou, jak miminko krásně roste. To samé prožívá i na ultrazvuku v Baťově nemocnici. Zrovna před 14 dny, ve 20. týdnu, nám velmi hodná paní doktorka naše miminko (mě i manželovi) ukázala a vysvětlila a záznam nahrála na video. Viděli jsme krásně celý obličejíček, pusinku, nos, ručičky, prostě celé miminko. Nadšeni jsme nebyli jen my, ale celá rodina, které jsme video ukázali.
Tím chci jenom říci, jak skvěle se chovají lékaři ve Zlíně, a nemusíme ani platit za "nadstandart". Tím jim taky děkuji a přeji ty samé zkušenosti všem nastávajícím maminkám.
Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.