| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako učitelka i máma se také do diskuze zapojím. Chápu, co chtěla Kat říct, i když to trochu vyhrotila, ale to není důležité. Že se rodiče většinou bojí cokoli říct a pak to ventilují za rohem a na diskuzích, to je známá věc. Taky mě to hodně štve. Když jsem řešila něco ve škole svých dětí, všichni ostatní rodiče se báli, i když za rohem všichni školu pomlouvali a nadávali.

Moje současná zkušenost...druhý týden distančního vzdělávání...od rodičů ani žáků žádná zpětná vazba, kterou bych potřebovala.

Jak to nastavila naše škola? Byli jsme vyzvání k co největší jednoduchosti, bez aplikací, jen Bakalář, mail, WORD a učebnice. Jedeme bez výchov. Práce zadávána v pondělí, kontrola (např. výsledky, správná řešení) v pátek. Zatím bez klasifikace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.