| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ale potloukat se městy, kde poznáš 5 ulic a vyfotíš nějakej baráček, to je mi opravdu cizí."
- nebo koukáš na lidské vývory staré několik tisíc let, a žasneš nad tím, jak ti lidé byli už tehdy šikovní, že je neuvěřitelné, že to ty tisíce let v zemi vydrželo, představuješ si, jak vykopanými ulicemi chodí tehdejší obyvtelé, přemýšlíš nad tím, jací asi byli, vnímáš tu propast věků mezi nimi a sebou, na jednu stranu ti připadají hrozně daleko a na druhou strašně blízko... to v sobě prostě buď máš, nebo nemáš a ty to v sobě zjevně nemáš, já ano

"já jsem vám to chtěla jen vymluvit,"
- to se ti nepovede

"abyste v dobách nedostupného a posléze regulovaného a drahého cestování nebyly tak smutné"
- nestraš, doufám že to nebude na dlouho do té doby nebudu smutná, budu se těšit

mmch, pokud se nemýlím, tvá dcera žije ve Francii. Nejsi smutná z toho, že ji zřejmě několik let neuvidíš?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.