| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, já jsem doma od 14.3., manžel ještě o dva dny déle, syn vlastně taky...jsme jenom doma, kromě nutného nákupu a jednoho výjezdu pro brýle jsme fakt vůbec nikde nebyli - jen doma a na zahrádce...kupodivu na nervy si zatím nelezeme, ale ono je fajn, že se v tom baráku a na zahradě můžeme tak nějak rozptýlit a když nechceme být pohromadě v obýváku, tak každý máme kam si zalézt - ložnice, pokojíček, dílna ve sklepě, zahrada... A taky my jsme celkem zvyklí trávit spolu dost času, jelikož manžel má ze zdravotních důvodů zkrácený úvazek, takže i když pracuje, tak je ve 14 h doma a já mám dva dny celé práci a dva dny celé volné...a teď máme obchod zavřený, takže jsem doma...takže pro nás celkem nic nového, že jsme tu spolu, možná je to teď lepší, že odpadlo vypravování do školy, cesty do práce a z práce...uděláme si doma to, k čemu jsme se delší dobu chystali...i když ehm...teda na půdu pořád nedošlo a na synův pokojíček taky ne~;)...děláme drobnosti v bytě, čteme si, koukáme na net a na televizi, vaříme, pečeme...voláme si a píšeme s rodinou a kamarády...zatím pohoda :-), akorát co mi teď fakt chybí, je teplejší počasí, aby se dalo víc dělat něco na zahrádce a abych si mohla osázet balkón a posedět si tam...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.