| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele jestli je soběstačná, tak bych si ji domů na tvém místě nestěhovala.
Co se týče našich, tak ti prostě už soběstační nejsou. Umí si objednat rohlik.cz, až na to, že ten je věčně vyprodanej. A i tak je potřeba dokupovat pečivo apod. Pak taky je potřeba vyzvedávat jim věci v lékárně. Plus jim minimálně dvakrát týdně navařím, aby nejedli jen polotovary a namazanej chleba. K tomu je potřeba tu umejt nádobí, tu vynést koše, převlíknout tátu do čistýho a tak dále. Chodí jim 3x týdně zdravotní sestra + 2x týdně paní na úklid, ale přesto to zdaleka nestačí. Já se snažím chodit dvakrát, ale třeba tenhle týden musím ještě zítra, tak to bude třikrát. Plus jim občas dojdou pro chleba sousedi.
Takže jsem taky řešila dilema, jak to udělat... Chodím k nim z naší rodiny jenom já, mám celou dobu návštěvy roušku, meju si ruce. Hlavně máti má vždycky potřebu si aspoň chvíli povídat, prostě nemůžu jenom vyfičet, u ní je ta psychika hodně důležitá, když není v pohodě, tak se jí velmi zhoršují bolesti. Beru to tak, že kdybych k nim nechodila já, tak by musela stejně hodit pečovatelská služba, jejíž pracovníci mají větší šanci se nakazit, než já, protože přijdou do kontaktu s mnohem větším počtem lidí. Samozřejmě tady je pořád riziko, ale holt nevidím jiné řešení ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.