| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svynko takto má úplně super foťák, pokud ho to chytne.

milujemefotografii jsou dobré stránky, je ta spousta informací
jak na focení tak i třeba následné úpravy
já jsem nedávno přešla na ten jejich nový zoner, dřív jsem používala nějakou hodně starou verzi, a je fakt už dost vymakaný

většina takových základních rad už padla

já si tedy myslím že člověk si to musí především sám vyzkoušet a "ošahat", a to je i vlastně na to focení super, že člověk může stále zkoušet, objevovat, experimentovat

ale trocha teorie nikoho nezabije, pro pochopení takových těch základních pravidel a souvislostí je dobré si nějaké ty základy přečíst
jako zásady kompozice, něco o perspektivě, o světle

clona, čas, citlivost, hloubka ostrosti ... to je prostě dobrý se s tím seznámit, jaké jsou mezi tím vazby. Ale nic nebrání ani metodě pokusu a omylu. Já kdysi začínala tak, že jsem na cestách vzala foťák do ruky, a prostě začala fotit. A ty další věci, vazby mezi nimi, prostě tak nějak postupně přišly jak člověk zkoušel různé věci.

Pro experimenty s časem je pat třeba dobrý mít stativ.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.