| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nejsi v tom "poznávání" neustálém sama, už jsem se dnes taky vytočila.
- nešlo mi zadat číselný kod z potvrzující sms od banky,konkrétně mi tam nešly vůbec psát číselné znaky. Volám na jejich linku,prý byla aktualizace a že si mám změnit jazyk na aj.Udělala jsem to - a změna žádná.Na účet jsem se dostat furt nemohla,že prý na tom pracují,fakt úžasný!Nakonec jsem zavolala synovi a ten mi zas řekl,změn si klávesnici na anglickou,že prý měnit jazyk je blbost. No tak jsem provedla tohle a konečně - průlom.
Ještě mi to ta banka napsala i v mailu v rámci reeklamace,že si mám změnit jazyk. Jsou to šílení diletanti tam,jazyk a klávesnice,prostě všechno jedno.

U jiné banky mi zas furt nechodily na mobil sms nebo za strašně dlouhou dobu,kdy už byly zas neaktuální, k potvrzení plateb - zavolala jsem tam a dozvědela se,že si mám dát mobil na chvli na režím "letadlo" a pak vrátit zpět no a fakt,tohle zafungovalo. No strašně mě točí tyhle blbosti čas od času řešit.To si vždy vzpomenu,oč to měly jednodušší předchozí generace a naši rodiče ještě, furt něco řešit,doptávat se dneska!~q~

Jinak radost si děláme kupováním sladkýho~f~ nebo dobrým filmem či komedií;jinak nerada nakupuju cokoli,jen to co musím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.