| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla jsem založit už ráno, ale i v návaznosti na téma vedle "co jsme si koupily pro radost" se ptám, zda krizi v současné době tj. za březen vidíte nějak významněji promítnutou do rodinného rozpočtu.
U nás jsou dvě děti na 1. stupni doma a já a manžel pracujeme již více než 14 dní a HO a opravdu významně jsem ušetřila. Z mojí výplaty mi zbývají ještě více než 2/3. Utrácím opravdu jen za jídlo resp. byla jsem 2x na vééélkém nákupu a jinak žijeme hlavně ze zásob - mám obří mrazák a chopila jsem se příležitosti ho řádně pročistit.
Škola zrušila platbu za družinu, za obědy samozřejmě. Nejezdíme autem takže benzín zatím 0,- (tankovali jsme plnou první den co jsme se ocitli doma a jeli jen 2x ten nákup), ušetřila jsem taky na zálohách na ŠVP, a dcery klub si neřekl o kurzovné. Hadříky ani nic pro radost jsem si taky nekoupila, ani nikdo z rodiny. Ale starší dcera by teda nákup hadrů potřebovala dost akutně.
Denně se vaří a peču i třeba housky, odpadají drobné výdaje typu kafe atd.
Ve středu má nicméně přijít instalatér na seznam oprav v našich dvou domech a bude to asi fuč, už avizoval, že dost podražil ~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.