| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, myslím že ne, a pokud něco málo tak je to ve výsledku zanedbatelná částka.

Musím daleko víc vařit. Vařila jsem občas sice v pracovním týdnu i předtím a kombinovala to s občasným chozením na meníčka do hospody, ale tím, že synátor dřepí doma, tak na jídle nic neušetřím.

Částky za sport u obou klubů se platí na školní rok v září, takže sport je zaplacen do června a nesportuje se. Já si kupovala permici do fitka na 30+4 vstupů v lednu, když měli akci a ještě úplně nedočerpala starou.

V lednu si kupovala novou kabelku a šaty, únoru džíny a tím bych měla vystaráno s parádou na několik měsíců tak jako tak, neměla jsem v plánu si nic dalšího dražšího kupovat.

U kadeřnice jsem byla na konci února, takže ještě měsíc vydržím.

A ano, manžel chtěl koupit ve stavebninách nějaké věci na úpravu okolo domu, ale protože není osvč, tak zatím nemůže, to je naše asi jediná úspora zatím.
A ušetříme na plynu, protože nemusíme synátora vozit na tréninky a taky ušetříme za turnaje, protože se nekonají.
Ale upřímně, nějak mi ty úspory radost nedělají, tenhle život snáším dost špatně, i na synovi se to začíná podepisovat a nepřeju si nic jiného, než aby se to všechno vrátilo do starých kolejí! ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.