| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur, jo napiš jim, nně přijde že tyhle rady jsou kapku mimo reality. Asi je to myšleno dobře, ale hodí se snad jen na ty kdo jsou / mohou zůstat doma.

Zdravotníci jsou samozřejmě ještě úplně kapitola zvlášť, ale myslím že spousta lidí co chodí do práce toho má ažaž.

Já jedu jako fretka a mám dojem že doma nemám na nic čas, jen učení s dětmi. Většinu nové látky až odpoledne až přijdu z práce, a to ještě nestihnu v ten daný den s oběma, takže na střídačku. Plus zkontrolovat to co udělali za dopoledne (pokud vůbec něco) a je večer.
O víkendu doháníme, i když už jsem se tento víkend na to bodla, že nebudu tohle podstupovat, potřebuji i nějaký relax. Co stihneme to stihneme.

Na nějaký věci navíc, vymýšlet si práce nebo že bych se nudila fakt ne. Možná ti co jsou doma dva dospělí, čas navíc mají, já jako jedno-rodič fakt ne.

Do práce odjíždím ještě předtím než děti vstanou. Večer až jdou spát se snažím aspoň trochu něco požehlit, pouklízet, případně si předvařit jídlo na další dny.

Ani dřív jsem kromě práce "nikam nemusela". Ale teď navíc "musím" ještě řešit obědy přes den a školu pro dva ročníky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.