| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Báro,

no a na tohle já mám svůj vlastní web. Cokoliv jiného je pro mě příliš svazující a omezené. Využívám redakční systém, ale když na to přijde, už jsem jednou web vytvořila písmenko po písmenku, tak bych se to naučila znovu. Rozhodně vidím větší smysl osvojit si základy programování, než užívání jednoho z nástrojů Google, od kterého si jinak držím dost odstup....nemám ráda to automatické provázání všeho se vším.

To je pak na tom všem nejvtipnější, protože já ten web používám roky, jen jsem teď přidala nástroje jako jsou ty testy (a na rozíl od řady kolegů ani nepotřebuju podrobné návody co kde zmáčknout, aby... i když je Kahoot v angličtině, kterou neumím), ale zase jsem dřív přímo ve třídě používala Plickers, což je prostě jen jiná podoba téhož a zrovna teď se Kahoot hodí víc, ve třídě, když děti nesmí mít u sebe mobil, je zase výhodnější Plickers s papírovýma kartičkama.

Ale holt učitel, co s dětmi vyplňuje cvičení přes kameru, je king, a kdo nechce mít doma třicet cizích dětí, je divný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.