| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, já jsem neusilovala o nic. Přišla jsem do dětského revmatologického centra už se všema výsledkama, testy na celiakii, boreliozu, EB virus, sedimentace, CRP, revmatoidní faktor, rentgeny...
Ale oni chtěli další svoje testy, podrobnější, jinou metodou, něco, co můžou používat oni a běžně se to třeba nepoužívá. Mezitím ale na základě fyzickýho nálezu nasadili metotrexát.
Všechny výsledky se jim pak víceméně shodovaly,ale ty na boreliozu ukázaly něco, co předchozí testy ne. Bylo by třeba před nasazením atb asi udělat další vyšetření, další punkce z kloubů, jenže na infektologii mě teď nechtěli posílat, takže po dohodě s nimi se rozhodli na měsíc vysadit léčbu mtd a dát silnou dávku atb, po měsíci pokračovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.