| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co takhle tady jednou nediskutovat = nereagovat na ostatni?

Misto toho sem jen natukat, co vam tyto dny v souvislosti s coronavirem problesklo hlavou nebo co jste nekde slyseli a zustalo to viset v mozku...


Mne se honi v hlave:

- Manzeluv vyrok o skonceni "nemilosrdnyho" zachranovani starsich, tezce nemocnych lidi. Ze to ted jiste prijde.
Takovy to udrzovani zivota za kazdou cenu, s obrovskym technickym nasazenim a vysokymi naklady. Co je technickym mozny, udelame!
Do kolika let?! Do 100? Do 90?
Za jakou cenu?

- Vcera navecer jsem mela bolesti na hrudi, tlak mi stoupl. Pred rokem jsem pri tomhle volala rychlou, leky pomohly hned, nasledne na poradny ekg do spitalu. Dobry. Ale po 24h monitorovani mam brat leky na vysokej tlak. Neberu, nechci byt regulerne zavisla na pilulkach, jen fakt v nouzi, ne kazdej den.
Vcera byla nouze ale rychlou jsem nevolala, nechci zdravotniky v dome ani videt.
O jizde do nemocnice nemluve.
Zvladlo se to - ale mozna priste...?

- Predevcirem se zminila kamaradka, ze ministerskej predseda Severniho Poryni a Vestfalska mluvil ve 2 rozhovorech o zvazeni uvolneni omezeni, resp. nutnosti otevreni skol.
O nutnosti porovnani skod vzniklych coronavirem na jedne strane a domacim nasilim na druhe strane.
~8~
Tohle by mi nikdy neprislo na mysl...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.