| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko, ano jsme všichni doma...a co jako? Nejsem sama, mám tu kolem sebe víc rodin, kde jsou taky všichni doma...Však už jsem tu předtím psala, že dobře vím, že v tomhle máme velkou výhodu...navíc, já tady nikoho nekritizuju, že to dělá blbě, ani neradím, jak to mají ostatní dělat...já vždycky jenom píšu, jak to máme my...tohle není žádná poradna, každý si z toho může něco vzít, nebo nemusí, když nemá co...je to prostě diskuze, kde každý píše, jak se s tím vypořádává on...aspoň já jsem všechny tyhle diskuze tak vždycky brala...chápu, že jinde to mají jinak, že s více dětmi a s chozením do práce je to těžší...já za to nemůžu, že jsme všichni nuceně doma, ale na druhou stranu jsem ráda, že doma být můžeme, manžel je rizikový - po onkologické léčbě, já pracuju v obchodě, který je teď zavřený a kde za normálních okolností denně potkám 400 lidí, takže jsem ráda, že tam teď nemusím....jinak já se zase synovi až v takovém rozsahu nevěnuju, škole teď dáme tak sotva 2 hodinky denně, včetně krátkých přestávek mezi předměty...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.