| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oni ani vědci prý neví přesně,jestli roušky ano nebo ne.

Já to dělám jako ty,nenávidím roušku a když ji mám mít třebas v obchodě přes nos,je to hnus,mám za chvíli zapařenou celou pusu,takže nakupování v této době je pro mě hrůza a tak to probíhá velmi rychle.

Na ulici to provozuji jako ty - mám roušku staženou pod bradou,ale ona mrha za chvli vždy vyjede až na rty,tak zase jí stáhnu dolů.A snažím se,když někoho potkám,udržovat vzdálensot od něj větší než 2m.

Ale ted jsou lidi dost zalezlí,a tak třebas z našeho domku,když jdu se psem na procházku na luka za barákem,tak mám roušku v kapse a když mám někoho potkat,tak si ji jen přiložím na gesicht a pak šup s ní do kapsy.Jestli na mě přitom čumákují sousedi a hrozí se z toho,jak nemá roušku,to je mi úplně jedno,lidi neřeším vůbec.

Když vidím ty lidi,jak se chovaj jak blbcí,a chodí s tím všude,i když jsou široko daleko sami,nebo s tím jezdí na kole nebo dokonce i chodí doma - a mají ji nasazenou při mytí schodů,tak si nemyslím nic o jejich zdravém rozumu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.