| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já bych od dospělého, mentálně a sociálně vyspělého člověka čekala, že ve městě nosit roušku zvládne. Bohužel, ne každý má to štěstí, někteří tohle musí řešit s postiženými dětmi nebo dospělými a to je teprv těžký. Kdyby mi měli vyměnit koleno a ortoped mi řekl, že roušku celou dobu mít nebude, protože je to setsakra fyzicky náročný a celou dobu ji mít nevydrží, tak mi to asi taky nepřijde ok. Tak myslím že to dačasně vydržet zvládneme. Kdy to skončí netuším. Dělej si to, jak chceš, já tě podle popisu tvého okolí nejspíš nepotkám. Osobně si stále myslím, že těm lidem vadí, že saháš na tu roušku a pak možná na další věci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.