| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My to máme jednoduché, nikam bychom nejeli ani normálně, protože v podstatě nemáme kam. Ale.
Čím dál tím víc přemýšlím nad tím, že lide jsou teď strašně opuštění, a někteří jakoby umírali zaživa.
Psala jsem tady víckrát, že mám strašný psychický blok z těch roušek. Ono to zní vtipně, možná dětinsky, ale já se kvůli nim v podstatě pořád držím doma, opravdu jsem z nich strašně ve stresu. A včera jsme totálně porušili pravidla. Přišli k nám na návštěvu kamarádi. Taky jsou pořád zavření doma. Bydlí od nás asi kilometr. Nejezdí k příbuzným, aby nikoho neohrozili. Jsou na HO a prostě přišli. Měla jsem najednou pocit, že je svět normální. Všem to doslova prospělo. Úzkostná dcera byla jak vyměněná. My s kamarádkou nepřestaly mluvit snad ani na minutu. Původně chtěli u nás zaskočit jen na chviličku. Zůstali mnoho hodin a já si vyloženě přála, aby neodcházeli. A v noci mě napadlo, že tak, jak to pomohlo mně, by to asi prospělo a pomohlo všem těm opuštěným a teď osamělým příbuzným.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.