| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, kolik času do vakcíny, rok a půl? A než bude vakcína TAK bezpečná, abychom třeba za rok nezjistili, že všichni, co se nechali naočkovat, mají třeba postižení to a to?

Navíc nebude stačit jedna aplikace vakcíny, ale s největší pravděpodobností tři...i když - já to už nesleduju, třeba toto tvrzení už neplatí, mluvili o buněčné imunitě jako při TBC...(a možná, že nás Čechy s spol. právě masové očkování proti TBC chrání :-))

Zemřou doktoři? Ale zemřou třeba i lidi - pacienti, kteří budou mít odsunuté různé prohlídky a výkony, protože i zdravotnictví funguje v nouzovém režimu, ne? Zemřou třeba i staří lidi na osamění, na vysoký krevní tlak ze stresu, lidi, kteří budou odkládat návštěvu lékařů.
A hlavně (podle mne) začnou mít nemocnice i pojišťovny finanční problémy - takže může nastat i tento druhotný problém.

A jen pro zajímavost...včera jsem jen tak hledala, kolik vlastně denně (ročně) umírá v ČR lidí...jako prostě že umíraj (stejně jako se někteří zase rodí :))...na něco.
I na stáří třeba...to jsem nějak nenašla, zato mě zaujal článek, kde se píše, že v roce 2011 zemřelo na infarkt 260 lidí z každých 100 000 lidí. Pokud jsem dobře počítala, a přiznám, že jsem na štíru jak s procenty, tak s nulami ~k~~7~, znamená to, že ročně u nás pouze na infarkt zemře 26 000 lidí? Měsíčně přes 2000? To mi přijde docela šokující číslo.
Na mrtvici to bylo něco přes 100 na 100 000 obyvatel.

možná by byla zajímavá čísla s rakovinou a jinými infekčními nemocemi, abychom se netvářili, abychom porovnali ta čísla.

A jen opakuju, k virům teda respekt mám...stejně třeba jako k borelióze, atd... i k rakovině, které invalidizují a zabíjejí zas víc skrytě.
To samé k mrtvici...z té mám respekt hodně velký...a hlavně - je to okamžité a nedá se celkem nic moc dělat...ta čísla nahoře jsou o těch, kteří zemřeli. Ne o těch, kteří zůstali třeba nehybní a odkázaní na pomoc druhých.

To jsem jen měla nutkání napsat k tomu promořování...
Vyděsili nás už na začátku, hodně vyděsili, některé strašlivě...a teď se diví, že se lidi bojí.
A ještě mě napadá - do auta se sednout nebojíme...přesto na silnicích umírá přes 500 lidí ročně a je zraněno mnohem víc...zas pár čísel pro srovnání:

"V loňském roce (2019) v ČR zemřelo v důsledku dopravních nehod 547 osob, z toho 16 dětí. V porovnání s evropskými zeměmi se Česko drží na předních místech s vysokou úmrtností při nehodách."
~d~

Prostě nikdo nejsme nesmrtelní...a obávám se, že možná život máme aspoň trochu ve svých rukou, smrt ale ne (a je dobré se s tím asi smířit a přijmout to tak), pokud se tedy nezasebevraždíme.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.