| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bedno, to doufám, že ne!!!
Uspíšit? Bez ŘÁDNÉHO A BEZPEČNÉHO DLOUHODOBÉHO testování?

Jako vyhnat čerta ďáblem?

Většina lidí prožije tenhle virus jako běžnou virózu a kde je tedy indikace k něčemu, co může být velmi nebezpečné?
Ovšem balík peněz, to by to zas někomu přineslo, o tom žádná.

A PEVNĚ DOUFÁM, až se ta "zázračná" vakcína nebo "lék" nějakým zázrakem za dohlednou dobu objeví, že nám někdo NENAŘÍDÍ, abychom se nechali očkovat.

trošku mi to, holka, smrdí. Čtu tě tak nějak nahodile, ale vůbec se mi nelíbí, co tu píšeš, a skoro bych řekla, že nějaká ta "vakcínka" by mohla být za rohem...v šuplíčku, nějakým způsobem "předpřipravená?
Jestli ne a bude "nová" - doufám, že jedna z prvních, kdo se s ní necháš tady v ČR naočkovat, budeš ty sama.

Žádná ochota nikoho nemůže, absolutně nemůže legálně pustit mezi lidi něco nevyzkoušeného a potencionálně nebezpečného. Takže fakt STOP takovým teoriím.
Anebo ano - dobrovolná aktivita...a tvůrci půjdou hezky příkladem masám.

Ne, jestli tady působí nějací seriózní vědci, tak vakcína nebude, pokud ji už někdo nemá v šuplíku (a pak by tedy Cui bono ~;) této situaci bylo do očí bijící.

A ano, používám schválně Caps Lock...abych vypíchla můj absolutní nesouhlas s tímhle tvým tvrzením.
Jsi tady nastrčená bůhvíkým...abys tak jemňounce dostávala mezi lidi informacičky...a já ti říkám - nikdo ze zodpovědných činitelů doufám nemá svědomí, aby něco takového dopustil.

Takže jako domnívat se, že do září se něco vyřeší vakcínou, je dost odvážné...budem se muset naučit s touto nemocí žít, pokud nějakým způsobem (a je to víc možné, než možnost bezpečné vakcíny do roka) sám nezmizí.

Žijem tu naprosto běžně s jinými viry, bakteriemi, plísněmi a parazity - vic či míň nebezpečnými...myslet si, že je nějakým způsobem úplně přemůžeme, je UTOPIE.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.