| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No já nevím. Ať hledám jak hledám, třídní nenávist jsem nikde nenacházím.

Že se víc porušuje v Praze a velkých městech než na vesnicích to je nejspíš pravda, a ani v těch článcích se nepíše nic extra jiného než cituješ Hamáčka.

Že je větší problém tam kde se prodává alkohol bych si tipla i jen tak naslepo, bez Hamáčka.
Totéž o hobby makrketech, což opět potvrzuje ta velká města, v malých pokud vím nejsou, teda budu mluvit za na náš kraj. Tady jsou tyto marketech jen v slovy jednom městě, a to v tom velkém, krajském. U nás v okresním nic takového nemáme. V nákupních zónách je oteveřeno Tesco, drogerie a Zverimex. Jediný nátřesk tu máme už víc jak týden ve sběrném dvoře, ale to lidi stojí frontu v autě s vozíkem, takže odstupy jsou více než povinné.

Že bude v hobbymarketech nátřesk, to jsem si taky tipla, i bez zpráv. I když bych možná něco na zahradu potřebovala, nikam jsem nejela, jelikož nemám chuť se cpát v davech i bez koronaviru. Ale lidi jsou prostě blbouni, že se tam všichni narvou, nedodržují pravidla, a a ještě táhnou rodinu. .... co na to říct. Asi prostě potřebují aby neustále se to ze všech stran připomínalo, nedivím se že i ten Hamáček ztratí nerva a vyhrožuje pokutami. Některří lidi se totiž fakt chovají jak malí školkáči.

I když já ho to nikdy předtím říkat neslyšela, tohle vystoupení co píšeš jsem neviděla, tak nevím, ale asi bych to už i chápala. Mně by něco ostřejšího klidně ujelo mnohem dřív.

Obecně zatím zejména Hamáček od začátku vystupuje extrémně mírně, na to že mluví za policejní složky, a místo hrození represemi byly od něj slyšet zejména apely na zdravý rozum. A to i když opakovaně novináři na tiskovce x dotazů za sebou, "a co za to hrozí, a a co za to tedy hrozí ..." jak kolovrátek.

Ja fakt nevím co ti na to tom hýbe žlučí. Mně tedy spíš hýbou žlučí ti všichni neukáznění, kterým prostě nestačí 100x zopakovat že je potřeba se chvíli držet zpátky, na čas se omezit a dodržovat pokyny, v zájmu nejen sebe ale i ostatních. A jinak že nebude možné rozvolnit další opatření.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.