| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

epepe

ty viry se tam nezmnoží, ale jde o to,ž e zpátky vdechneš ty, které by jsi jinak vydechla (takže si opravdu ponecháš vyšší virovou nálož).....

Já za sebe můžu říct, že jsem roušku měla včera dobrovolně cca 20 minut když jsem stála ve frontě před obchodem a následně při nákupu a jako astmatikovi mi ta bavlněná absolutně neudělala dobře - byť jsem ji hned venku sundala (mimochodem po těch 20 minutách už začínala vlhnout), tak jsem ještě asi dvě hodiny měla při dýchání dost nepříjemné potíže. Mě obecně vlhkost neděláúplně nejlíp....... Příště zkusím rouškus vždechovým ventilem (který zevnitř kryje filtr, takže netuším, proč se z toho dělá riziko pro přenos na ostatní) anebo budu odkázána jen na ty jednorázové, nehodlám si zhoršovat dýchací problémy ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.