| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

1234 - tak tatínka právě ty vlaky baví taky :-) a vlastně i mě, on nás do toho tak nějak zainteresoval všechny, ono když má dítě takovýhle obr zájem v podstatě už od 2 let, tak tomu neunikneš, ani kdybys chtěla...ale i mně se to fakt líbí, hlavně ty starší stroje, ale tak nějak celkově, že se třeba i s tím jejich kroužkem dostaneme na místa, kam se normálně veřejnost nedostane a často je to fakt zajímavý...on tatínek má taky rád, když se něco děje, to spíš já jsem taková "kochací", že mi stačí sedět někde uprostřed kopců, koukat na tu nádheru kolem, nebo sedět na břehu moře a zírat do dálky...:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.