Milá paní Pamppi, rády bychom reagovaly na Váš příspěvek a některé věci objasnily. Plánované císařské řezy se obvykle přijímají na oddělení rizikového těhotenství a na JIP se maminky dostanou až po výkonu, kde jsou na monitoru, zacévkované a sleduje se celkově pooperační stav - pacientky musí být pod dohledem, proto ten "skleník" a žádné sociální zařízení ( bezprostředně po operaci toto nepotřebují a druhý den se většinou překládají na standartní pokoj). Kontakt maminky s miminkem je v kompetenci pouze dětské sestry, nikoliv sester na pooperačním oddělení. Je nám líto, že nás všechny házíte do jednoho pytle, co se týká přístupu k pacientům, snažíme se ke všem chovat ohleduplně. Doufáme, že se Vám i celé rodině daří po tomto otřesném zážitku dobře.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.