| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak musím se přihlásit k menšině českých rodin, která nikdy nebyla v Chorvatsku. Příměr ke snobismu teda nechápu ~d~ ale pokud to někoho zajímá tak jsme tam "ještě nebyli" z několika důvodů
1. cesta - naše děti prostě nevydrží v autě sedět (doufám, že zatím) víc jak 3 hodiny aniž by to pro rodiče neznamenalo blázinec nebo kriminál a jezdit v noci zase neumí manžel, má oční vadu a potmě nerad řídí a jízda přes noc by mu tak rozhodila biorytmus, že bychom si dovolenou opravdu neužili natož pak po návratové cestě přijeli odpočatí
2. pláže - milujeme písek a Chorvatsko je pokud vím až na výjimky kamenité
3. počasí - jednou jsem uvažovala o tom, že to zkusíme, ale poté, co jsem se na mnoha diskusích dočetla o běžnosti letních bouřek, běžnosti náhlého ochlazení atd. tj. že nutností v kufru jsou alespoň jedny dlouhé kalhoty a mikina tak to pro mě není letní dovolená, destinace vybíráme s jistotou počasí a ještě nikdy jsme se nesekli
4. povídačky o lakomých, neúslužných obyvatelích, kteří hledí jen na byznys nemám ověřené, ale řekněme, že ve mě vyvolávají dojem "špatné recenze", stejně tak památky a příroda "přecpané" lidmi, povětšinou vlastně Čechy...
Fotky v katalozích jsou ovšem překrásné to bych kecala, takže jednou kdo ví ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.