| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám chuť jet do Chorvatska, stejně, jako nemám chuť začít včelařit, chuť kupovat si výrobník cukrové vaty nebo řetězovou pilu. Nevylučuju, že tu chuť na cokoli z toho někdy v budoucnu dostanu, teď to tak ale není.
Chorvatsko pro mě nemá žádnou zvláštní přitažlivost. Na dovolené "k moři" nejezdíme. V moři se prakticky nekoupu, moc o to nestojím. Mám ho ráda zvenku a to pokud možno neplážové, nejlíp pohled z vysokých skal na hodně rozbouřené. Líbí se mi oceán. Když už, tak mám ráda koupání v horských potocích. Nejvíc mě lákají vysoké hory, ty tam nejsou. Potom naleziště zajímavých minerálů, těch v Chorvatsku taky není moc, je hodně vápencové, takže občas nějaký ten aragonit. Možná by mě trochu zajímalo vnitrozemí, jednak možná některá z krasových oblastí, pak naleziště měďnatých minerálů u Samoboru, ale to nemá kvality slovenské Španie Doliny a odtamtud už je mám... nevím, prostě nic, čemu bych měla dát přednost před jinými destinacemi, které mě lákají mnohem víc.
Kdybych se v Chorvatsku ocitla nějak neplánovaně, třeba, co já vím, na konferenci, tak nepochybuju, že bych si to tam hezky užila a našla si tam v rámci možností určitě řadu věcí, které by mě zaujaly, ale úmyslně tam kvůli tomu jet... asi v současné době ne.
Pokud by se mi chtělo tímhle směrem, tak spíš do Slovinska, tam jsou vysoké hory a i nějaké to naleziště by se našlo, brácha tam jezdí pravidelně služebně a už mi přivezl pěkný železitý křemen, tak to by mě i lákalo.

Nevím, jestli je nějaká země, kam bych nikdy... u některých spíš záleží na momentálním stavu, politické a epidemiologické situaci...takže teď bych třeba nee, ale někdy v budoucnu, kdoví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.