| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teoreticky bych jela kamkoli. Celoživotně mám v oblibě různé cestopisné dokumenty a přijde mi, že každá země je krásná. Takže v obýváku na sedačce jsem už byla všudemožně. Všude bylo pěkně. Mám ráda přírodu a lidi, což se vyskytuje všude.
Taky mám divnou povahu, protože když se mi něco nelíbí, tak za chvilku už se mi to líbí. Nelíbilo by se mi akorát, kdyby mě někdo věznil, mučil nebo zabil. Nejela bych tedy do země, kde by se mi tohle stalo.
Taky nemám moc ráda moc roviny, takže třeba Holandsko se mi líbilo první den. Druhý den už mi přišlo trošinku nudné.
V Chorvatsku jsem jednou byla, vůbec se mi tam nelíbilo. První hodinu. Pak jsem si zvykla a zbylých 168 hodin se mi tam líbilo hodně. Ale už bych tam nejela, protože tam, kde jsem byla a ležela tam nahá u moře na dosah divočiny pod pohořím Biokovka, je to prý dnes samý bar a diskotéka.
Lidé jsou všude stejní, dobří a horší, záleží na koho člověk zrovna narazí. Taky jak se sám k lidem umí chovat. A taky jak je skromný nebo zpovykaný.
Takže já bych jela kamkoli, kde jsou lidé, města a příroda. Ale asi skoro nikam nepojedu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.