| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Určitě. Minimálně na jednom mrňavém, de facto soukromém, ostrově ve Švédsku, kde je pouze jeden dům. A ten patří Švédům, které znám. A kromě mojí rodiny, tam zcela jistě žádní jiní Češi nebyli. Ale ani Švédů tam moc nebylo :-).
A pak jsem navštívila ještě několik jiných pidi ostrovů ve Švédsku, kam se dá dostat pouze soukromou lodí a moc lidí tam z ČR prostě nejezdí.
Z větších míst, dostupných veřejnou dopravou, pak trochu větší švédské a finské ostrovy. A za mě jedny z nejkrásnějších jsou Vader oarna. A za polárním kruhem ve městě Jokkmok jsem v místním turistickém centru, místnost o velikosti 3 x 3 metry, zapichovala českou vlaječku a tehdy jsem byla rozhodně první novodobá Češka tam. Na chvilku jsem byla turistickou atrakcí pro místní :-) a opravdu si mě několik lidí přišlo prohlídnout. Přijela jsem tam navíc uprostřed zimy, to ani místní nikam moc nejezdí :-). A neočekávám, že jich tam od té doby bylo o mnoho více.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.