| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kruci, díky za poznámku - je to přesně tak. To je můj věčný boj, co dělat a nedělat, aby to mělo smysl a jestli to má smysl. Minulý týden jsem dva dny se nemohla vyhrabat z depky jako kráva. Úplně mě pohltil pocit marnosti a zbytečnosti - nejen k němu, ale celkově, že nevíme, co bude, že se nedá nic plánovat a není na co se těššit, že žijeme ze dne na den. Že jsem přivedla dítě do takového světa. Že si v něm neporadí a já mu nemůžu pomoct, protože jsem na tom stejně (v tom novém, budoucím). No hrozný zmar.
Naštěstí přijel jeho otec a jak mě viděl, otočil se ve dveřích a zmizel. Vrátil se za půl hodiny s horou gumových bonbonů a čokoládami, vyposlechl si mě, vyjádřil svou důvěru ve mě a především v Rišku, zdůraznil, že RIška je spokojený a to je to hlavní. Uklidnila jsem se, cpu se sladkostma, dělám jen to nejnutnější - a snažím se, aby to bylo zajímavé, to je vše.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.