| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki,
dost, ale ne "téměř všichni", ostatně kolik lidí vycestovalo lyžovat snad i proběhlo médii, stejně jako po začátku opatření bylo uváděno, kolik Čechů je stále ještě v zahraničí.
Navíc, pokud si tedy správně vykládám různá opatření a výsledky výzkumů, které se ke mně dostaly (samozřejmě nečtu úplně vše, sleduji jen tu část zpravodajství, která se mě přímo týká a pak ještě vidím, co sdílí lidé na FB - tím myslím lidé s určitou erudicí, tj. vědci a lékaři, které mám v přátelích nebo sleduji jejich profily), tak se virus šíří hlavně při těsném a dlouhodobějším kontaktu a není tak snadné chytit ho "jen tak na ulici". Pokud tě bude míjet někdo nakažený a přímo na tebe neprskne, není moc velká pravděpodobnost, že ho chytíš. Takže z tohoto pohledu chápu rizikovost akcí typu Oktoberfest, ale rizikovost toho, že se projdu v Mnichově po ulici je podstatně nižší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.