| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kabinky byly humáč vždycky.
Osobně raději osobně, z netu člověk nikdy neví, kdo si co ponosil a jak co použil...a kde skladoval před vrácením a tak. Lidi si myslí, že si objednávají nové věci...no, nevíme, jak dlouho je kdo měla doma a kolik lidí.

A co se týká viru a nakažení, já mám roušku, když to musí být, ale rukavice ne a desinfekci nepoužívám. Prskat do obličeje vzájemně a těsný kontakt s cizími jsem neměla ráda nikdy...ale rozhodla jsem se, že se fakt nebudu bát druhých lidí a dívat se na ně jako na nakažené a pro mne nebezpečné.
Jestli se mám nakazit, tak se to holt stane...zbytečně riskovat nikde nebudu, ale to jsem neriskovala nikdy, ale že bych si po někom nevyzkoušela boty, to určitě ne, to mi opravdu nevadí.
Přijde mi, že se lidi jakoby vzbudili se zjištěním, že tu žijeme s viry a bakteriemi...jako by se jich to doteď netýkalo.

Pokud tady ten virus zůstane (a je prognóza, že prostě chcípne sám tím, že je zřejmě umělý, což by samozřejmě bylo fajn), holt se budeme s lidmi, kteří ho v sobě mají, setkávat buď teď nebo v budoucnu...když teda vylezeme ven a nebudeme zabaleni v igelitu.

Možná je spíš trochu průšvih ten, že jsme teprve "promořeni" tak málo...Německo, Rakousko, Švédsko, Španělsko atd...tam vypadají ta čísla jiná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.