| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co to všichni máte s těma mámama ? Kolik vám je let ? Vždyť už žádné mámy nemáte. Samy jste mámy. Tudíž své mámy už poslouchat nemusíte. Ani nemusíte žít podle nějakých jejich představ. Všechno jsem si přečetla a nechápu, proč jste ještě nedospěly. A proč si necháte ubližovat od člověka, který vás porodil a vychoval. Tím jeho role skončila a vaší rolí je, být svobodné, šťastné a spokojené osoby. Žít pro sebe a ne pro své mámy. Já vůbec nevím, co si o mně a mém životě moje máma myslí. Je mi to totiž naprosto jedno a záleží mi jen na tom, co si o tom myslím já. Pokud by mi máma chtěla něco říkat, nedejbože mě nějak řídit, měla by smolíka. Ráda jí pomohu, pokud bude chtít a potřebovat. Dám si s ní kafe, zatelefonuji, popovídám, vezmu jí na výlet. Mám jí ráda - dala mi život, starala se o mne a částečně mne vychovala. To je povinnost každé mámy, kterou si splnila. Já tu povinnost poslala dál ve svých dětech. Tím jsme všichni vyrovnání, necítím žádný závazek. Cítím se svobodně a svébytně. Nenechala bych se v dospělosti od žádné mámy ovládat. Nenechala bych se ovládat od nikoho. Můj život nikomu nepůjčím ani nedám. A vy se taky nedejte !!! A dospějte. Kašlete na své manipulující mámy. Uvnitř. Ale nekašlejte na ně navenek. Já myslím, že tohle celé vůbec není o mámách, ale o dcerách.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.