| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdybych se nebála, že je to rouhání, tak budu coronaviru blahořečit:-). S MM střídáme posledních 10 let období kdy jeden buď dře do úmoru, nebo dojíždí do zaměstnání na několik dnů v týdnu, případně obojí. Mne letos na začátku roku nemoc vyřadila z pracovního procesu, zůstali mi jen domácí klienti, dětská skupina, měla jsem mít pár víkendovek plus příprava na letní tábory. Vše krom domácích klientů se zastavilo nebo zbrzdilo a ti vlastně taky - dělám účto a dokladů je poskrovnu, mám po dvaceti letech tři týdny dovolenou (první měsíc dobíhaly daně, to jsem si ještě neuvědomovala až tak). MM od začátku února jezdil pro nového zaměstnavatele po republice a okolních státech. Teď má HO. Tři týdny s námi byla na HO i dcera s přítelem - báječná změna oproti posledním rokům a pár návštěvám za rok. Plus syn vysokoškolák. Chyběli mi druhý syn s rodinou, poslední dva týdny už se stýkáme, my i oni jsme jinak doma. Trochu bojujeme se seniory, ale opět nic nad normál, všichni jsou zatím samostatně ve svých bytech a nejsou sami. Strašně si užívám domu, kterým normálně jen probíhám, po letech dáváme dohromady zahradu, jsme hodně spolu, psi si naši přítomnost vyloženě užívají. Ano, už se nezúčastníme posledního koncertu Spirituálu v sestavě, ve které jsme ho viděli před pár měsíci, u pár dalších koncertů doufáme, že jsou jen odloženy. Bylo mi úzko hlavně ze strachu před návratem totality, po čtvrtku to trochu opadlo. Pokud se nesesype žádný zdravotní průser, budu toto období považovat za moc fajn pro sebe a své blízké a znamená pro nás, že se budeme opět pokoušet najít si oba práci z domu nebo alespoň spolu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.