| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marko, je zvláštní, jak ten, co se opravdu panicky bojí od začátku, vyhledává ty nejhorší možné zprávy. Teda není to zvláštní, člověk holt vidí to, co vidět a slyšet chce.

Já teda zas vidím jiné zprávy...vídám zprávy takové, že virus sice s největší pravděpodobností nezmizí (i když i takové zprávy a možnosti jsou), ale prostě s ním budeme žít jako s jinými viry.
My mu totiž pořád dáváme extrémní sílu tím, jak se o něm pořád bavíme, jak se ho bojíme, všechno se točí kolem něj...je to prostě věc číslo 1, kterému dává celý svět svou energii.


nějaké předpovědi, co bude a nebude, jsou předpovědi asi tak jako počasí...já bych prostě počkala v klidu, jak se co vyvine.

Je fakt, že mě vláda překvapila, pořád nic a najednou ric a otevře skoro všechno naráz (mám i vlastní názor, proč)...ale co už by mě mělo překvapit, žejo, je to odzačátku furt o tom samém, jeden den se něco řekne a druhý den je to jinak...asi by se měli nějak dohodnout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.