| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Barbar, tak přesně víš, co chce a nechce tvůj muž...a co vy - všech 6 ostatních lidí v karanténě?
ostatně pochopila bych karanténu - tedy izolování se od nakaženého člověka, od lidí silně rizikových, nemocných, ale takhle? Babička je starší ročník..ale je vážně nemocná? Má mnoho léků?

Já nevím...osobně vnímám tenhle virus jako ne úplně velkou hrozbu, pokud by tu byl jiný s větším kalibre, stejně bychom prostě nevydržely a ty ztráty na životech by byly obrovské...a asi by nám stejně nic moc nepomohlo...možná zemljanka a tuny konzerv na měsíce a roky, ale když to je snad pro mě ještě větší strašnost.

nechala bych to hlavně na babičce...možná tu bude ještě léta, možná i bez korony chvíli...a jde o to, aby prostě žila, jako fakt žila...nepřežívala.
Takže pokud jí rozum slouží, měla by se rozhodnout, zda to riziko, že přejdete přes její schodiště, na sebe vezme...nebo že bude od dětí držet nějaký distanc...a jak píše Fern, člověk by měl používat selský rozum.

A aby chlap, který rozhoduje, jak kdo bude doma, sám chodil do práce a určoval, kam můžu já, jeho matka a děti, to by se mi nelíbilo.

Naše babi a děda se už otrkali, nevím, co jim uvolnilo křidýlka, nejdřív se osmělil děda, po pár dnech i babička a už jezdí i autobusem. jsou dospělí, svéprávní...a je na nich, jak se rozhodnou. Ostatně nikdy si do ničeho nenechali moc mluvit.

Je pravda, že chvíli je opravdu ochromil docela velkej strach z informací, co se valily všude kolem.
Respektovali jsme obojí, strach i izolaci, i nově "výlety" mezi lidi.

Domluvila bych se hlavně s babičkou, to, že je starší, přece nějakou dohodu mezi vámi nevylučuje.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.