| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na tetování mám názor neutrální. Precizně vyvedené motivy se mi líbí, laciné kérky co do motivů a provedení mě odpuzují. Dvacet let jsem se přemlouvala, že z touhy po tetování vyrostu, ale nevyrostla jsem, a tak, když jsem našla motiv, který ke mně z mnoha důvodů sedí, nechala jsem si jej vytetovat od pečlivě vybraného tatéra. Tetování je na místě, které nemusí být viditelné, takže by při případné změně zaměstnavatele vadit nemělo.
Plnoletému potomkovi bych tetování jako takové nerozmlouvala. Tetování v podobě rukávu se mi většinou nelíbí. Pokud by dítě stálo o můj názor, řekla bych mu, že já bych začala menším tetováním, abych zjistila, jak se s ním sžívám a jak tu proměnu vnímám, a pak teprve bych rozšiřovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.