| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Miro, já jsem ten růst myslela v posledních pár dnech, kdy bylo nějakých 50, 60, pak 75 a včera 103, jinak samozřejmě, to číslo odpovídá stavu před měsícem, když se to všechno zavíralo, co to udělá, když se se stejným číslem všechno otvírá? a navíc to číslo roste, přestože nikdo nikam nemohl
moc dobrý pocit z toho nemám

Ve škole jsme se sešli, bylo nás 10-15, někteří roušku neměli vůbec, ostatní jsme ji taky dali dolů, sebe tím nechráním, tak proč brát ohledy na někoho, kdo je nebere na mě? byli jsme tam z okruhu nějakých 40 km, včetně jedné z nejhorších oblastí v republice
příští týden tam musím zase, na pár hodin, a jestli tam přijdou děti, a budu muset pomáhat s hlídáním, tak bude úplně po všech opatřeních, protože rodiče dětí zase dojíždí do práce, pro změnu na druhou stranu do jiné rizikové oblasti

Školy jsou super místo pro jakýkoliv nemoci, pochybuju, že zrovna této by se to netýkalo

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.