| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To říkal můj lékař taky. Taky říkal, že normální je nemenstruovat, normální je být těhotná nebo kojit :-D. Samozřejmě coby obecné poučení a já jeho humor miluji.

K tématu - je to chtěné miminko a já jim to přeji. Sama bych na to tedy rozhodně neměla kuráž, cítím se o dost opotřebovaněji než Vendula, ale to je tím, že na rozdíl od ní žiji s mužem o mnoho starším, ne o mnoho mladším :-D. Měnit nebudu, můj muž je zlatý chlap.

Přeji jí, aby to bylo úžasné těhotenství a mateřství a vše v pořádku a doufám, že to zlé už si v životě vybrala. Co se týče obav o dítě a o matku ve smyslu takto založené diskuze.. předpokládám, že chtěné a milované miminko, dítě, adolescent, pubescent i dospělý člověk dostane i přes vyšší věk rodičky do života vše, co potřebuje a vzhledem k zajištěnosti rodiny určitě existují cesty, jak si nechat pomoci s péčí.
Sama jsem měla rodiče mladé a byl to také problém. Naše děti mají otce postaršího a krom toho, že s nimi nelyžoval a má občas poněkud mentorské názory (generační rozdíl a zkušenosti jsou znát), nám nedávno řekli, že rozhodně nijak nestrádali. Tatínek jako dědeček nevypadá dosud, kdy už dědečkem násobným dávno je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.