| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Příběhů s autem mám víc :-). Jednou jsem taky jela do Jizerek, vezla jsem děti na nějaký skautský víkend. V Praze nikde ani kapka sněhu, v Jizerskách teda taky ne, ale kousek od Horního Maxova najednou kopec a šílené náledí. Auto nejelo a začalo najednou samo nekontrolovatelně klouzat pozadu dolů. Děti ječely, že se zabijeme, já brečela, že určitě zabiju děti a manžel zabije mě...a najednou jsme zastavili nějak v protisměru uprostřed kopce. Opatrně jsme vystoupili a fakt jsem se bála, že se to auto zřítí. Tma, zima ...kde se vzali,tu se vzali čtyři opilí chlapi. Prosila jsem je, ať udělají cokoliv. Shora přibíhal už jiný chlap, že mi vezme děti do tepla. Ani jsem nevěděla, kdo to byl, ale dala jsem mu děti. Když mi to došlo, nechala jsem opilcům pak auto i s kabelkou a dokladama.... běžela hledat ty děti ....ty na kopci v autě u toho chlapíka koukaly na dvd. Chlapík mezitím pomohl zorganizovat záchranu mého auta ... dodnes jsem jim vděčná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.