| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ještě když byly koncerty..
tj. vloni..

se seběhla ochranka, chtěla jsem vstoupit na koncert na parkovací lístek (jeli jsme nakonec metrem). Prostě jsem prohodila vstupenku s park lístkem.

Manžel.. příslušně vyveden z míry prohlásil, že ať vlezu kam vlezu, vždycky vypáchám rozruch.
To ještě nevěděl, že za pár týdnů pojedeme na dovolenou, nevezme mne scanner na letišti, takže mne podrobí osobní prohlídce a protože nerozumí ani slovo ani anglicky ani španělsky ani jinak, měl dojem, že mne zatkli a už nevrátí... takže propadl panice.

Jinak zase jeho ústřely -

prošli jsme prohlídkou na letišti a jak jsem vykládala věci na pás a elektroniku.. si vzpomněl.. že nemá mobil.
Takže z letiště ven, cesta domů pro mobil.. to by bylo, aby nám to odbavení a čekání neuteklo.

Sedneme do letadla a vzpomněl si, že nemá léky. Naštěstí jsme skončili v Evropě a léky se daly sehnat a lékaři byli dostupní.


Jinak poslední dobou - nevím, zda to není opak paranoii, se setkávám s velmi vlídnými spoluobčany, dokonce jsme nedávno vázli někde v provozu, vykládali jsme bedny v provozu, vystoupil takový namistrovaný frajer co čekal za námi s rouškou a asi úsměvem.. nám sdělil, že žádný spěch, že počká (nebyla to ironie).. kéž by tohle vydrželo.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.