| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To mi připomnělo moji vlastní historku

Jela jsem cosi přivézt od tchánova kamaráda. Házela jsem věci do kufru auta. Klíčky (s dálkovým ovládáním zámku) jsem měla v kapse těsných kalhot a rozčilovalo mě, že se při každém mém předklonu ozve cvaknutí zámku (zamknout-odemknout-zamknout-odemknout), jak se zmáčknul čudlík v té mé kapse. Protože jsem toho nakládala hodně, po chvíli jsem klíčky vyndala z kapsy a hodila je do kufru. Naházela jsem všechny věci do kufru a kufr jsem zabouchla. V tu chvíli jsem si uvědomila, že klíčky zůstali v kufru. Jak jsem posléze zjistila, auto bylo zamčené.

Přítomný tchánův kamarád zavzpomínal, že stará embéčka šla odemknout ohlou lžící, a že na mého Roomstra jistě bude také existovat nějaká obdobná finta. Nevěděl ovšem jaká a tak přivolal na pomoc svého zetě, automechanika.
Ten pravil, že Roomster ohlou lžící ani drátem odemknout nejde a jediná možnost, jak se dostat dovnitř, je rozbít okénko. Sdělil i předpokládanou výši škody. A už měl v ruce kladivo.
Pravila jsem, že než rozbíjet okénko, bude lepší zavolat mému manželovi, který má náhradní klíče a je 10km daleko. Není problém, aby přijel dalším autem i s náhradními klíči, bude tady za chvilku.
Automechanik si to ovšem nechtěl nechat vymluvit a i přes opakované ujištění, že je manžel již na cestě, i s klíčky, vybíral které okénko bude nejlepší rozbít. No, nakonec jsem auto musela chránit za značného řevu vlastním tělem a pán upustil kladivo až v okamžiku, kdy na místo dorazil manžel s klíči.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.