| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Představte si nove dva domy vedle sebe, na samotě u lesa, mezi nimi je nový, dřevěný plot, nové udělaný vjezd na pozemek, jedna hrana kamenný plot sousedů, další hranu pozemku tvoří pole ve vyšší úrovni. Před domem je u garáže nové polozena dřevěná podlaha; u vjezdu z polní cesty je znatelne nové vysypan kacirek, který tvoří novy dvůr. Pravda, vrata chybí ale už jsou sloupky.

Já jsem na zahradě za domem, sazim. Najednou slyším přijet na kamínky auto. Jdu tam; Přímo před vraty garážie, 1m od nich, na dřevěné podlaze stojí cizi auto. Vystoupí pan, neřekne ani slovo, vynda psa, nasadí mu vodítko a chce jít směr les.. Já s lopatkou v ruce na nej koukám a čekám, on nic, tak ho pozdravim a vykoktam dotaz, zda tam to auto chce nechat? On řekne, ze ano, ze jde na procházku a řekne to tónem, ze mi do toho nic není . Já stojim, téměř neschopna slova... vykoktam , ze to je naše garáž, a zda ví, ze je u nás na zahradě.. A on, zamrmla něco ve smyslu, to je děsný., bez slova psa nanda do auta a naštvaný, hlavu si muže ukroutit, odjíždí.. Stala jsem tam s otevřenou pusou myslím dlouho..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.