| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem byla strasnej tupon, co se týče této oblasti. Nikdy mě nenapadlo se o to zajímat a maminka mi samozřejmě vůbec nic neřekla. V 10 letech mi jeden kluk řekl, že dítě vznikne, když muž strčí ženě pindíka mezi nohy, což mi přišlo tak absurdní, že jsem tomu nevěřila
Když jsem v 11 dostala měsíčky, maminka mi jen řekla, že je to strašně brzo, a že si mám vzít vložku. Něco mi pak řekla paní učitelka ve škole, protože jsem si tu vložku vzala pochopitelně jen jednu na celé vyučování a kamarádka mé k ní zavedla, aby mě zachránila. V sedmé třídě jsme probírali rozmnožování člověka, ale já z toho vůbec nic nepochopila, mě biologie nezajímala a písemka a zkoušení asi nehrozily. Ve 14 mi někdo prozradil, v čem spočívá francouzský polibek, to byl pro mě šok a byla jsem zhnusená. A ještě v 15 letech jsem si myslela, že se dítě rodí konečníkem. Jak probíhá sex jsem detailně netušila až do okamžiku, kdy jsem ho prožila poprvé. O homosexualitě jsem se dozvěděla někdy v 25 letech, kdy jsem četla knihu Studna osamění. Bylo to tedy o lesbičce, že jsou takoví i kluci, jsem se dozvěděla ještě později, když už jsem sama měla dítě. Nedokážu pochopit, jak jsem mohla být tak tupá, ale mě sex fakt nezajímal, až s mým BM ve dvaceti. A pak mě zajímal zase jen s ním a teď mě znovu nezajímá vůbec. Ale už to všecko aspoň vím s nejsem úplně blbá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.