| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kroniko, to, co vyčítá opozice vládě nejvíce (dle mého názoru zcela oprávněně) je, že za téměř 2 měsíce nouzového stavu není schopna představit nějaký smysluplný plán. Rozhoduje se intuitivně ze dne na den... nejspíš na základě "dopisů od babiček". Když Burešovi "babička" napíše, že by bylo fajn otevřít hobby market, otevřou se hobby markety. A pak se zpětně hledají idiotské argumenty, proč přeplněné hobby markety nejsou riziko. Až přijde druhá vlna (a ona nejspíš přijde), budeme další týdny/měsíce rukojmími téhle bezkoncepční politiky.

Mně osobně je to šumák, jediné opravdu život komplikující pro mě jsou ty zavřené školy... ale těch zlikvidovaných malých podnikatelů, těch je mi fakt moc líto. Představa, kdy budu muset chca nechca jít nakupovat do hypersupermerkata, protože malé obchůdky zmizí, mi je opravdu hodně nepříjemná.

A druhá věc, která mi na tom silně vadí je, že předraženými zbytečnými nákupy zasekneme takovou sekeru do státního rozpočtu, že to nesplatí ani naše vnoučata.... A Bureš a jeho kámoši budou mít ještě plnější kapsy...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.