| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bych souhlasila s tím, že i v rodině je jeden z manželů nad a druhý pod, mírně, a především různě - zatímco on má na starosti technický zabezpečení všeho a vlastně i jednání s bankou, já mám přístup ke všemu, domlouváme se o všem, ale někdy mi prostě řekne, co se stalo novýho, podstatný věci to nejsou, tak zase já mám víc na starosti domácnost a děti a zdravotní stránky, a zase někdy oznámím, že jsem domluvila nepovinný očkování a samozřejmě se můžeme bavit o tom, jestli těch 30 tisíc dáme, nebo ne, nebo jindy se nedomlouvám a udělám nákup něčeho, co do myslím, že je potřeba hned,

naši známí jsou toho názoru, že si musí být ve všem rovni, výsledek je, že si ani ve 40 neumí rozhodnout, co budou kdy a jak dělat, protože se pořád na všem musí domlouvat a nikdo z nich nechce být ten, kdo rozhodne, mají 4 děti a jsou neschopní rychlé reakce

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.