| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jedna z našich paní učitelek je riziková skupina a asistentka taktéž. Takže nenastupují. Druhá paní učitelka apelovala na to, ať to posoudíme, že se dětí sejde minimum. Moje děti nejdou, spíše jsem o tom neuvažovala a nyní, když vím, jak to bude personálně (holky se těšily hlavně na paní učitelky), mám jasno, pracuji z domova, ale i tak je to poměrně komplikované, protože vlastní práce udělám málo, děti jsou ještě malé na úplně samostatnou činnost, muž je v práci nonstop. Bydlíme s prarodiči, děti se s nimi normálně stýkají, ale děda ještě pracuje a babička nejeví pedagogické sklony :-), takže z této strany pomoc ani nehledám. Kdyby tu byli naši, tak naopak moje maminka se v tom vyžívá, ta by určitě sama od sebe chtěla "vyučovat", ale to taky nejde teď (ostatně dcera onehdá prohlásila, že učení s babí XY je lepší než s tebou, mami, protože hrajeme i pexeso a dostáváme bonbony :-D). Děti vystavím možnému promoření v ZUŠ, kam nastupují od pondělí na indivindi výuky, a v létě na táboře...Takže jsem Ti asi vůbec neposkytla užitečný pohled na věc, nicméně, pokud bych musela do práce a neměla hlídání, tak by děti do školy šly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.