| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám ikeu fakt ráda, i když v reálu mám doma z nábytku jen dvě židle u dětských psacích stolů, svůj psací stůl (se kterým jsem fakt i po téměř dvaceti letech spokojená) a sem tam nějakou pikslu, naběračku a drátěný koš ve skříni.

Taky mi děsně chutnají ty masové kuličky, když tam jednou za půl roku jedeme, vždycky si je dám.

Jedna věc mě tam ale deprimuje - a ostatně ve všech podobných řetězcích. Všechny ty unifikované obrázky a podobné výzdoby na zeď. Musím říct, že je mi celkem jedno, jestli má půl zeměkoule stejný šufánek nebo i botník, ale představa, že dalších sto tisíc lidí má někde pověšený stejný obrázek, mě děsí.

Uvědomila jsem si, že máme doma téměř výhradně originály všeho druhu (a různé kvality a hodnoty), co se obrazů a pod. týká, a máme jich dost - a že mi na nich záleží.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.