| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rišulko, tak co utváří ten zájem, to je pro mě taky záhada...syn má svého životního koníčka - vlaky a dopravu...stačila jedna návštěva Smíchovského nádraží, kam jsme ho někdy ve 2 letech vzali prostě jen podívat na vlaky, stejně jako spousta jiných rodičů tam bere svoje kluky...a vláčkodráha pod stromeček a už to jelo...:-). My jsme se nikdy předtím o dopravu nijak nezajímali, než se narodil syn, tak jsme občas někam vlakem na výlet jeli, ale častěji spíš autem...teď naopak už několik let jezdíme hlavně vlakem :-). Ale od začátku jsme ho teda v tom maximálně podporovali, když jsme viděli, že ho to fakt zajímá a žije tím...takže prostě jezdíme snad na všechny dostupné akce po republice, pořizujeme knížky, hledáme spolu informace, dostal foťák, kameru, teď si sám dokoupil z kapesného ještě stativ...našli jsme i dopravně zaměřený kroužek, kde si konečně našel partu kamarádů, do té doby pro nás bylo scifi, že by se někde s někým skamarádil...no teď si díky vlakům kámoše hledá celkem snadno :-), prostě ho podporujeme jak můžeme...myslím, že i to ten zájem taky utváří...protože taky jsme to prostě mohli přejít, říct si jenom "hm, tak se mu líbí vlak, no..." a nechat to být...třeba by si k tomu cestu našel i tak...a třeba taky ne...myslím, že bez nějaké pomoci a podpory se ten zájem rozšiřuje o dost hůř... Já jsem třeba jako malá ráda a hezky kreslila, chtěla jsem chodit někam na výtvarku, ale nebyla jsem sama dost sociálně zdatná, abych si to nějak zařídila sama a naši se k tomu nějak neměli...dodnes mě to trochu mrzí...postupně ten zájem vyprchal a už jsem se k tomu nevrátila...možná i proto syna v tom jeho zájmu tolik podporujeme...vypadá to, že on u toho jednou skončí i profesně, ale hlavně, našel si díky tomu ty "svoje" lidi, se kterými si má co říct a i kdyby to měl být jen jeho koníček, tak pořád budu radši, když bude pobíhat s kámoši někde po perónech a natáčet vlaky po celé republice, než aby někde v parku na lavičce s kámoši kouřil, nebo se potloukal bůhví kde...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.